~ Dark Phoenix FÓRUM~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


>>> KÖSZÖNTÜNK A -DARK PHOENIX - .DF.- SZÖVETSÉG FÓRUMÁN <<<
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Üzenj nekünk!

Go down 
+4
Golodin
Equilibrium
kisRapper
Emporio
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
kisRapper

kisRapper


Hozzászólások száma : 409
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Nemesvámos (Vámos city)

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-23, 09:46

Építettünk csak nem tudsz róla... Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hunter92
Admin
Hunter92


Hozzászólások száma : 380
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : Pécs

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-23, 10:34

equinoxx írta:
csak megjegyzem, hogy egyrészt figyelem a banda fejlődését, méha szabályozom, de csak az ő érdekükben, másrészt a GO-k nem tudnak accot törölni, csak és kizárólag a rendszer csinálja ezt. Mivel sokáig inaktív voltál, az accountod automatikusan törlődött. De üdv idehaza... Mondd már a srácoknak, hogy építsenek flottát, mert nem akarnak...

Mi az hogy nem épitettünk flottát :?: Very Happy

Van nekünk flottánk, az pedig más hogy nem találod hogy hol van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Emporio
Admin
Emporio


Hozzászólások száma : 180
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Uni4 ; Uni7

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-25, 00:01

Látom a fő-sörnyelő Equi barátom a régi Very Happy Very Happy Üdw neked is nagy (alkohol)harcos!
Neeeeem, neeeem buzdítom Én a srácokat, nem hiányzik nekik az az érzés, sztem, amit Én éreztem, mikor Rám néztél anno. Razz (teszem hozzá, hogy csak TE romboltál le egyszer, de akkor nagyon, más nem is tudott, hál' istennek - nade fátylat rá Razz )
Egyébkén nem tudtam, hogy a rendszer automatán is nyomja, ugyhogy ezúton is elnézést tőletek GO-któl, csak meglepett, hogy hipp-hopp nem vagyok... Sad
Semmi baj különben, csak jó lett volna arra. hogy ki hol tart - de csak kommunikáció végett, nem hiszem, hogy játszottam volna, szóval - nem is baj, hogy frissít az IA Wink

Egyet mégis mondok a srácoknak: szövetkezzetek Equi ellen, húzzátok elő azt az eldugott flotta halmot és törjétek le a "szarvát" Very Happy Very Happy Wink Nem kell, sztem, tényleg csak pár 10.000 hajó Very Happy Razz

Amúgy esélyes, hogy nem nagyon tudnék már játszani - komolyan mondom - nem nagyon van már meg a fejemben, hogy mit-hova Sad Mivel mindenhonnan törlődtem, és a 6-meg nem való Nekem, úgyhogy nem is regeltem, ezért nem látom már a játék-felületet sem, sajnos... pedig hogy hiányzik a sok idióta kép Very Happy Razz

NAde: hagytam itt annyi "vadállatot", hogy reszkethet a DS, remélem Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://shadows.forumakers.com
kisRapper

kisRapper


Hozzászólások száma : 409
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Nemesvámos (Vámos city)

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-25, 10:39

Ne aggódj Empo rajtunk nem fog múlni semmi Wink amugy 9999 hajó már megvan Equi ellen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hunter92
Admin
Hunter92


Hozzászólások száma : 380
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : Pécs

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-25, 12:36

Te empo ha jól látom akkor ez smily spam amit csináltál Very Happy
Vissza az elejére Go down
kisRapper

kisRapper


Hozzászólások száma : 409
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Nemesvámos (Vámos city)

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-25, 12:56

Legalább egy kicsit színes lett az oldal Very Happy Smile Wink Razz Laughing lol! ...
Vissza az elejére Go down
Emporio
Admin
Emporio


Hozzászólások száma : 180
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Uni4 ; Uni7

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-27, 15:10

Hunter92 írta:
Te empo ha jól látom akkor ez smily spam amit csináltál Very Happy

háát.. ööö... igaza van, azt hiszem, Admin Úr! Sorry! Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://shadows.forumakers.com
Hunter92
Admin
Hunter92


Hozzászólások száma : 380
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : Pécs

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-27, 16:00

Rendben, most az egyszer elnézem neked Very Happy


A hozzászólást Hunter92 összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2008-10-27, 23:15-kor.
Vissza az elejére Go down
kisRapper

kisRapper


Hozzászólások száma : 409
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Nemesvámos (Vámos city)

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-27, 16:43

Hunter92 írta:
Rendben, most az egyszer elnézem neked Very Happy

ex Admni Úr Very Happy
Vissza az elejére Go down
equinoxx
Vendég




Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-30, 20:59

No hunter, most végre lett holdad Very Happy



A Támadók nyerték a csatát!
Elfogva
156.620 Fém, 126.142 kristály és 100.000 Deutérium


A Támadó elvesztett a teljes 4.000 egységek
A védő elvesztette a teljes 1.192.000 egységek
Jelenlegi koordinátáid 63.600 Fém és 68.400 kristály
Az esélyt egy Holdra létrehozta 1 %
Az óriási mennyiségű fém és kristály egy holdat alkotnak a bolygó körül
Vissza az elejére Go down
Hunter92
Admin
Hunter92


Hozzászólások száma : 380
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : Pécs

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-30, 21:03

Van bizony Very Happy Very Happy

Nagyon hálás is vagyok érte Very Happy
Vissza az elejére Go down
kisRapper

kisRapper


Hozzászólások száma : 409
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Nemesvámos (Vámos city)

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-30, 22:55

Nekem nem akarsz ilyet lőni Equi? Suspect
Vissza az elejére Go down
Emporio
Admin
Emporio


Hozzászólások száma : 180
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Uni4 ; Uni7

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-31, 16:16

Equi b+, most látom, hogy Te meg "nyomod" UNI4-ben is? Mióta? Shocked
Ej, de hogy rögtön a RIP-be... helytelen.... Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://shadows.forumakers.com
equinoxx
Vendég




Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-31, 19:23

onnan kaptam egy accot Very Happy hová máshová mentem volna? a RIP meg közkedvelt szövi, épp nekem való Very Happy
Vissza az elejére Go down
equinoxx
Vendég




Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-31, 21:21

Dani, azt hiszem mérges leszel rám... ne tedd, én mindent megtettem Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
kisRapper

kisRapper


Hozzászólások száma : 409
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Nemesvámos (Vámos city)

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-10-31, 21:32

Az hagyján de inkább a nyersi miatt vagyok nagyon de nagyon mérges. Ember alig pár 10 K hiányzott a fegyver 13-hoz. Már 4 napja arra gyűjtöttem ideges Mind1. Majd legközelebb Mad
Vissza az elejére Go down
Emporio
Admin
Emporio


Hozzászólások száma : 180
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Uni4 ; Uni7

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-11-01, 01:18

equinoxx írta:
onnan kaptam egy accot Very Happy hová máshová mentem volna? a RIP meg közkedvelt szövi, épp nekem való Very Happy

Aktív koromban hívott Laci, de akkor nemet mondtam - most Én is oda készülök (majd)
...de az alapoktól, szóval... majd.... Very Happy Razz Máshová nem volt kedvem REG-elni, csak 4-be'
Vissza az elejére Go down
https://shadows.forumakers.com
kisRapper

kisRapper


Hozzászólások száma : 409
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Nemesvámos (Vámos city)

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-11-01, 12:37

1-esbe nem akarsz jönni? Very Happy Szivesen segítenénk Smile
Vissza az elejére Go down
Emporio
Admin
Emporio


Hozzászólások száma : 180
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Uni4 ; Uni7

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-11-01, 17:12

kisRapper írta:
1-esbe nem akarsz jönni? Very Happy Szivesen segítenénk Smile

Lendületből el akartam kezdeni játszani UNI1-ben amúgy, ahogy hazaértem, de nem volt már meg az ACC-om... Annyit szenvedtem, mentettem hogy ott legyek ahol, hogy nem miattatok, de valahogy nincs kedvem már az UNI1-hez... Megvolt mindenem, de törölt a gép, tette ezt úgy, hogy kb. 1 évig volt mellettem egy arc, aki ki volt tiltva végleg, vártam is, hogy pá-pá, mert kellett volna a hely kolonizáció szempontjából, de szerintem még most is ott van, Én kb. ha másfél hónapig nem jelentkeztem be, mert nem volt NET- ott az apartman-ban ahol a szállásunk volt, és már nem vagyok sehol...
Isten ments' hogy magyarázkodjak, mert láttam a FÓRUM-on, hogy még mindig az megy, ha hibázik valaki, úgyhogy továbbra is csak a "szánalom" van... nana

Nincs baj az UNI4-el, jólesz az, Én valahogy ott éreztem magam a legjobban már a vége felé, meg 5-ben, mert ott rettenetesen romboltam/romboltuk volna a DEU-t, csak ahogy elmentem, szétesett a csapat Sad Sajnálom is őket, de ott sem fogok már játszani;

4-ben a RIP-eseket úgy ahogy ismerem, (nagyrészt személyesen is), ott majd el játszogatok!
De csak csendben - FÓRUM-nélkül ütöm-verem majd a népet, nem nézve semmit, ezért nem is használom a nevem most, teljesen más néven mozgok, míg fel nem jövök Wink
Vissza az elejére Go down
https://shadows.forumakers.com
kisRapper

kisRapper


Hozzászólások száma : 409
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Nemesvámos (Vámos city)

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-11-01, 17:40

Hát te tudod. Sok szerencsét hozzá. Innen szerintem sose leszel kirakva ebben biztos vagyok Smile És ha épp nem vagy velünk, equi őrző szemei akkor is árgús szemekkel vigyáz flottánkra (nehogy valaki előle szedje el Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Hunter92
Admin
Hunter92


Hozzászólások száma : 380
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : Pécs

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-11-01, 18:24

Emporio írta:
hogy kb. 1 évig volt mellettem egy arc,
aki ki volt tiltva végleg, vártam is, hogy pá-pá, mert kellett volna a
hely kolonizáció szempontjából, de szerintem még most is ott van

Ez nem lehetséges, mível 35 inaktiv nap után minden accot töröl a rendszer...



empo, gyere inkábbb uni5-be majd bevédelek ( én vagyok a Top25. ) Very Happy
Amugy meg nem esett szét a Monkeys, most 19-en vannak és a 4. - ek a szövi staton, csak páran hagyták el a szövit a távozásod utáni kém ügy miatt...
Vissza az elejére Go down
Emporio
Admin
Emporio


Hozzászólások száma : 180
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Uni4 ; Uni7

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-11-02, 13:04

Ejj, a TOP25 az már szép! GRAT hozzá! - a sokáig bennthagyott arcról meg csak annyit, meg nem esküszöm rá, de úgy emlékszem, az 1.179-en voltam, és egy gallal vagy kettővel van melletem egy arc, kitiltva, vakációban, elég sok bolygóval és Holdja is van, ha még ott van, és esélyes hogy ottvan, akkor nincs mit mondanom a 35- napról... Akkor is ott volt, mikor kezdtem a játékot, és akkor is mikor elmentem... hát, az így nem 35-nap, na Razz
Á, sz_rok bele!
Viszont az UNI5 az általam összehozott Monkeys miatt különösen kedves Nekem, de az-az UNI még nagyon pörög - a 3már beállt (BaNNed, SRWing), a 4most Nekem való (RIPH, BeastS a mi árulóinkból alakulva, meg még pár jó játékos itt-ott) meg ott az UNI6- ami tényleg csak a legtöbb idővel és tapasztalattal rendelkezőknek való! Nem hiába van ott Gurat-tól kezdve Professzoron át majd mindenki az UNI1-ből... Razz
Sok sikert Nekik is! - csaptuk vágtuk egymást ahogy lehetett (többnyire menekülnöm kellett) UNI1ben, elég is volt Sad Razz
Ezért döntöttem úgy: a BeastS vadászat miatt (meg tartozok egy rombolással a Lupus03-nak is) hogy UNI4 Wink
Meg majd rámegyek Equi-re is egy szó nélkül, aztán majd később lelövöm a poént, ki voltam Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://shadows.forumakers.com
kisRapper

kisRapper


Hozzászólások száma : 409
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Nemesvámos (Vámos city)

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-11-02, 15:21

Sok sikert equi ellen Smile Lehet hogy már elfelejtette milyen érzés kikapni. Emlékesztesd őt Wink
Vissza az elejére Go down
Hunter92
Admin
Hunter92


Hozzászólások száma : 380
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : Pécs

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-11-03, 21:30

Köszi...adj nekik, csak kár hogy már abba hagytam uni4-ben...

Amugy nagyon király ez az uni6-os 2*-es speed szero...Very Happy
Vissza az elejére Go down
Emporio
Admin
Emporio


Hozzászólások száma : 180
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Uni4 ; Uni7

Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty2008-11-04, 15:22

Pár mondatban elmesélhetnéd, mit kell tudni a 2X-es speed-ről, mert Én nem REGeltem oda és úgy néz ki, nem is fogok...... Mire vonatkozik a speed? hajó-sebesség?! vagy MINDEN? (építés, stb.)
Vissza az elejére Go down
https://shadows.forumakers.com
Ajánlott tartalom





Üzenj nekünk! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenj nekünk!   Üzenj nekünk! - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üzenj nekünk!
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~ Dark Phoenix FÓRUM~ :: Külső rész a FÓRUM-on :: Vendégszoba-
Ugrás: